جراحی بینی گوشتی در کرج

ترفندها و روند جراحی بینی گوشتی با سایر عمل‌های بینی متفاوت است؛ زیرا بینی گوشتی با حساسیت‌های بیشتری روبرو خواهد بود. پوست ضخیم بینی‌های گوشتی در کنار غضروف‌های بسیار نازک آنها باعث شده هر جراحی تغییر دادن این نوع بینی‌ها را قبول نکند. بینی‌های گوشتی به دلیل بافت استخوانی کمی که دارند جراحی سخت و پیچیده‌ای را شامل می‌شوند، با این وجود شما به عنوان یک فرد ساکن در شهر کرج، لازم نیست برای جراحی بینی خود به تهران یا سایر شهرها مراجعه کنید. جراحی بینی گوشتی در کرج توسط تیم‌های متخصصی قابل انجام است که سابقه درخشانی در این حوزه داشته و دارند. در ابتدا ما باید بینی گوشتی شما را معاینه کنیم تا بهترین روش برای جراحی آن را بیابیم.

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

فرم دادن به بینی گوشتی که پوست کلفت و ضخیم دارد کمی سخت است و هر متخصصی نمی‌تواند این نوع جراحی دشوار را با بالاترین کیفیت انجام دهد. دکتر شفیعی و تیم متخصص کلینیک او در این حوزه سابقه و تجربه خوبی کسب کرده‌اند و بهترین خدمات مربوط به جراحی بینی گوشتی در کرج را ارائه می‌دهند.

این متخصص گوش، حلق و بینی بعد از معاینه بینی گوشتی شما، به منظور ایجاد تعادل و توازن در میان اجزای مختلف صورتتان تمام تلاش خود را به کار می‌برد. با توجه به حساسیت بیش از حد بینی گوشتی، به هنگام جراحی آن باید دقت زیاد به خرج داد و از تجهیزات جراحی حرفه‌ای کمک گرفت.

مهارت این پزشک حاذق باعث شده تا علاوه بر ساکنین شهر کرج، افرادی که در سایر شهرها سکونت دارند برای جراحی بینی گوشتی خود به کرج بیایند. هر چه پوست بینی شما نازک‌تر باشد بدون شک فرم‌دهی آن ساده‌تر خواهد بود اما بینی‌هایی که پوست ضخیم دارند به سختی دستخوش تغییرات قرار می‌گیرند.

جراحی بینی گوشتی در کرج

دلایل انجام جراحی بینی گوشتی در کرج

متقاضیان عمل زیبایی بینی در تمام شهرهای ایران حضور دارند و برای رفاه این بیماران حضور متخصص و جراح الزامی است. از آنجایی که مردم شهر کرج نیز به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند، حضور یک متخصص حرفه‌ای جراح زیبایی بینی در این شهر امری ضروری و کارآمد است.

در گذشته افراد بیشتر به دلیل وجود مشکلات تنفسی به جراحی بینی تن می‌دادند اما در حال حاضر افراد به دلیل تغییر فرم ظاهری بینی خود عمل زیبایی انجام می‌دهند. متخصص جراح عمل بینی گوشتی در شهر کرج می‌تواند هر یک از مشکلات مربوط به بینی شما را رفع کند. اگر شما نیز با هر یک از این ایرادات روبرو هستید بهتر است به سراغ متخصص جراح بینی گوشتی در کرج بروید:

 • افتادگی نوک بینی
 • بزرگی بیش از حد بینی یا نوک آن
 • ضعیف بودن غضروف بینی
 • بزرگ‌ بودن یا نامتقارن بودن سوراخ‌های بینی
 • مشکلات و ایرادات تنفسی
 • نقص در پایه بینی

نتیجه جراحی بینی گوشتی در کرج

بینی‌های گوشتی عمل زیبایی سختی دارند و همانند بینی‌های غضروفی و استخوانی نمی‌توان آنها را جراحی کرد اما با انتخاب یک جراح حرفه ای عمل بینی گوشتی در کرج شما می‌توانید بعد از جراحی بینی گوشتی بهترین نتیجه را مشاهده کنید. پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی‌هایی که در تجهیزات عمل بینی گوشتی استفاده می‌شود به رفع هر نوع ایراد بینی گوشتی کمک می‌کند.

راه‌های درمانی زیادی برای جراحی بینی گوشتی وجود دارند، بنابراین اگر شما نیز از فرم نامتعارف بینی گوشتی خود ناراضی هستید می‌توانید این عمل را تحت نظر بهترین متخصص شهر کرج تجربه کنید. نتیجه نهایی این عمل بینی با تغییرات نهایی بینی شما همراه است؛ زیرا متخصص در طول جراحی غضروف بینی شما را تقویت می‌کند.

هر چه جراح غضروف بینی شما را بیشتر تقویت کند، بدون شک تغییرات بینی گوشتی‌تان عمیق‌تر خواهند بود. حتی نتیجه جراحی بینی‌های گوشتی در مقایسه با سایر روش‌های جراحی چشم‌گیر و بهتر خواهد بود. از تورم و کبودی طولانی مدتی که بر روی بینی شما ایجاد می‌شود نترسید. کافی است کمی صبر و حوصله داشته باشید تا در نهایت بهترین فرم را بر روی بینی خود مشاهده کنید.

جراحی بینی گوشتی - دکتر علی شفیعی

جراحی ترمیمی بینی گوشتی در کرج

در بیشتر مطب‌ها عمل ترمیمی بینی گوشتی امری سخت و چالش برانگیز است، به همین دلیل متخصص جراح برای انجام این عمل زیبایی هزینه بیشتری دریافت می‌کند. در صورتی که طی عمل جراحی اولیه بینی گوشتی، متخصص غضروف و استخوان زیادی از بینی را بردارد و شکل یا فرم اصلی بینی را زیادی تغییر دهد، بدون شک به عمل ترمیمی نیاز خواهید داشت.

هر چه ساختار بینی شما در طول عمل اولیه ضعیف‌تر شود، آناتومی آن بیشتر بهم می‌خورد و همین امر باعث می‌شود شما به عمل ترمیمی بینی نیاز داشته باشید. در جراحی ترمیمی بینی گوشتی متخصص از پیوندهای غضروفی همانند دنده و ساق پا استفاده می‌کند تا نتیجه ترمیم جراحی بینی گوشتی بهتر باشد.

هزینه جراحی بینی گوشتی در کرج

عمل بینی گوشتی جزء سخت‌ترین عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود، بنابراین هزینه آن نیز نسبت به سایر جراحی‌ها بیشتر خواهد بود. برای برآورد هزینه جراحی بینی گوشتی در کرج باید به سراغ متخصص بروید. این افراد با بررسی شرایط بینی شما و براساس روشی که برای جراحی بینی باید انجام دهند، هزینه قابل پرداخت را معین می‌کنند.

به عبارت دیگر هزینه عمل بینی زیبایی به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که نمی‌توان به راحتی و به صورت لحظه‌ای قیمتی را اعلام کرد. برخی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت جراحی بینی گوشتی در کرج را ذکر می‌کنیم:

 • نوع بینی گوشتی
 • نوع ترفند جراحی منتخب متخصص
 • دستمزد جراح
 • مهارت، تجربه و تخصص جراح
 • مکان جراحی: کلینیک یا بیمارستان
 • راحتی یا پیچیدگی عمل زیبایی بینی گوشتی

سوالات متداول درباره جراحی بینی گوشتی در کرج:

از آنجایی که ضخامت پوست بینی گوشتی زیاد است و عمل این نوع بینی‌ها زمان بیشتری نیاز دارد، روند بهبودی آن نیز طولانی‌تر خواهد بود. به طور معمول بهبودی بینی گوشتی شما بعد از جراحی 6 ماه یا یک سال طول می‌کشد.

خیر، با انتخاب یک متخصص حرفه‌ای و رعایت کردن مراقبت‌های بعد از عمل شکل بینی گوشتی شما هرگز برنمی‌گردد.

خیر، اگر متخصص جراح به اندازه متعادل بافت بینی شما را کاهش دهد، بدون شک هیچ مشکل تنفسی برای شما رخ نمی‌دهد.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه باید با متخصصان تماس بگیرید تا بینی شما را معاینه کنند.

دستمزد جراحان به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر چه روند جراحی بینی گوشتی شما سخت‌تر باشد، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

؟ اگر ساکن کرج هستید، لازم نیست به تهران بروید؛ زیرا بهترین جراح بینی گوشتی در کرج نیز مطب دارد و آماده خدمت‌رسانی به شما خواهد بود.

با توجه به نوع و ساختار بینی شما بهترین جراح بینی گوشتی می‌تواند فرم ایده‌آلتان را بر روی بینی ایجاد کند.