جراحی پلک در تهران

بهتر است بدانید که با بالا رفتن سن ، پلک ها رشد می کنند و عضلات نگهدارنده آن ها ضعیف می شوند. در نتیجه ، پوست اضافه و چربی در پلک های بالایی و یا پایینی جمع می شوند. جراحی پلک ، یک عمل جراحی زیبایی بوده ، که می تواند ظاهر پلک ها را بهبود بخشد و از افتادگی آن ها نیز جلوگیری کند. عمل بلفاروپلاستی می تواند در پلک بالا ، پایین یا هر دو آن ها انجام شود. اگر شما بخواهید ظاهر زیباتری داشته باشید ، یا مشکلات عملکردی پلک را حل کنید ، می توانید با استفاده از این عمل ، ناحیه دور چشم خود را جوان سازی کنید. غیر از بالا رفتن سن ، افتادگی شدید پلک نیز می تواند ، دید محیطی فرد را دچار مشکل کند ، به خصوص قسمت های بالایی و خارجی میدان دید. عمل پلک می تواند این نوع مشکلات را رفع کند و سبب جوانسازی و هوشیار تر شدن چشم های بیماران شود. در ادامه مطلب دکتر علی شفیعی بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی در تهران به توضیح کامل این جراحی می پردازیم.

جراحی پلک در تهران - دکتر علی شفیعی

جراحی بلفاروپلاستی در چه مواردی موثر است ؟

 1. از بین برنده گودی زیر چشم ها.
 2. ذخیره چربی که به شکل پف پلک در می آیند را از بین می برد.
 3. جراحی پلک سبب کاهش ، پوست اضافی و چروک های زیر پلک پایین می شود.
 4. افتادگی پلک پایین که سفیدی چشم زیر مردمک را نمایان تر می کند بسیار موثر است.
 5. رفع شلی پوست یا اضافی که باعث چین خوردن و اختلال در کانتور طبیعی پلک بالا می شود.

مراحل جراحی زیبایی پلک

قبل از جراحی : بلفاروپلاستی در تهران معمولا به صورت سرپایی انجام می شود. امکان دارد داروهایی از طریق تزریق مستقیم به پلک برای بی حسی یا داروهای آرام بخش ، از طریق سرم به شما داده شود.

درطول جراحی پلک : در پلک بالا ، پزشک امتداد چین خوردگی پلک را برش می زند. سپس مقداری از پوست ، عضله و چربی اضافه را بر می دارد و سپس در انتها شکاف را می بنند. این عمل در پلک پایینی ، ابتدا جراح پلک خوب در تهران دکتر شفیعی ، درست زیر مژه ها را برش می زند و سپس چربی ، پوست و عضلات اضافه را پخش کرده و یا به طور کامل بر میدارد. اگر افتادگی پلک بالا نزدیک مردمک چشم باشد ، جراح ممکن است بلفاروپلاستی را همراه پتوزیس انجام دهد. پتوزیس برای لیفت پلک به همراه جدا کردن پوست اضافی پلک می باشد.

پس از عمل پلک : پس از انجام عمل ، بیمار در اتاق ریکاوری می ماند و تحت نظارت کارمندان بخش قرار می گیرد ، تا دچار عوارض خاصی نشود. بیمار همان روز مرخص می شود تا در خانه استراحت کند.

پتوزیس پلک چه تفاوتی با عمل بلفارو پلاستی دارد ؟

توجه داشته باشید که پلک ها ، بخش مهمی از صورت می باشند. بنابراین افتادگی پلک به علت شل شدن پوست پیشانی یا ابروها بوده که گاهی اوقات بر اثر کشیده شدن عضله پلک بالا می تواند ، باعث افتادگی شود. این موضوع پتوزیس پلک نام دارد و نیازمند روش درمان دیگری است. پزشک ، آناتومی صورت شما را با دقت بررسی می کند و سپس در مورد اقداماتی که در جراحی زیبایی پلک ، برای رفع نگرانی های شما باید انجام شود ، تصمیم گیری می کند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی پلک می باشند ؟

 • کسانی که دخانیات مصرف نمی کنند
 • افرادی که چشم انداز مثبت و اهداف واقع گرایانه دارند
 •  افرادی که مبتلا به بیماری های جدی چشمی نیستند
 • افراد سالم بدون ابتلا به بیماری های خاص که بر روی روند درمان تاثیر بگذارد

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در تهران

هزینه جراحی پلک در تهران ، شامل مواردی از جمله دستمزد جراح بلفاروپلاستی ، هزینه های بیمارستان یا تجهیزات پزشکی ، داروهای بیهوشی ، آزمایشات و داروهای تجویز شده می باشد که بسیار ممکن است در برخی موارد کاهش و یا افزایش یابد.

چه مشکلاتی می تواند در جراحی پلک به وجود بی آید ؟

 • تغییر رنگ پوست
 • نیاز به عمل دوباره
 • نامتقارن بودن چشم ها
 • آسیب به عضلات چشم
 • تجمع خون زیر پوست (هماتوم)
 • تاری دید موقت ، و در موارد نادر ، از دست دادن بینایی
 • دور شدن پلک پایینی از چشم و چرخیدن به سمت بیرون (اکتروپیون)

همچنین در جراحی پلک احتمال وقوع این موارد نیز ، هرچند کم اما وجود دارد :

 1. عفونت
 2. خونریزی شدید
 3. لخته شدن خون در رگ
 4. حساسیت به داروی بیهوشی

نکته: پزشک باید این عوارض و اثرات جانبی عمل پلک و روش درمان آن ها را به طور کامل قبل از اقدام به عمل به شما توضیح دهد.

 

ارزیابی برداشت پوست اضافی طی جراحی پلک در تهران با دکتر شفیعی

 

آیا بیمه عمل زیبایی پلک را پوشش می دهد ؟

این موضوع بستگی به این دارد که جراحی زیبایی پلک در تهران ، برای بهبود دید و اهداف درمانی انجام می شود یا خیر. بلفاروپلاستی به منظور زیبا سازی ، همانند دیگر جراحی های زیبایی به احتمال زیاد تحت پوشش بیمه انجام نخواهد شد.

آمادگی لازم برای جراحی پلک در تهران با دکتر علی شفیعی 

قبل از انجام بلفاروپلاستی در تهران با دکتر علی شفیعی رونیزی ، باید مواردی را با پزشک خود در میان بگذارید مانند:

هدف از انجام عمل : بهتر است برای دریافت نتیجه ای مطلوب هدف و انتظاراتتان را از جراحی پلک را به پزشک خود اطلاع دهید.

بررسی بیماری های زمینه ای : بیماری های زمینه ای ، حساسیت های دارویی و مخصوصا هرگونه مشکل چشمی مانند: خشکی چشم ، آب آوردن چشم ، حساسیت ، مشکلات گردش خون ، تیروئید یا دیابت حتما در جلسات مراجعه به پزشک خود اطلاع دهید.

داروهای مصرفی : داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید ، مثل ویتامین ها ، داروهای گیاهی ، الکل ، دخانیات و مواد مخدر و غیره باید تحت نظر پزشک در زمان عمل زیبایی پلک مصرف شود.

مشاوره پزشک قبل از جراحی : بهترین جراح پلک در تهران ، باید در مورد نوع بیهوشی ، گزینه های جراحی با شما صحبت و مشورت کند ، همچنین دوره های درمانی متفاوتی را به شما پیشنهاد دهد ، و شما را در جریان خطرات احتمالی این جراحی بگذارد.

آزمایش کلی چشم : این مورد می تواند شامل آزمایش تولید اشک و اندازه گیری بخش های مختلف پلک باشد.

آزمایش میدان دید : ابن آزمایش جهت اطمینان از عدم وجود نقطه کور قبل از جراحی پلک نیز بکار گرفته می شود.

عکس برداری از پلک ها : یکی از اقداماتی که قبل از عمل انجام می شود عکس برداری بوده که در زمان جراحی کمک بسیاری به پزشک می کند.

اقداماتی که قبل از بلفاروپلاستی باید به آن توجه کرد

احتمالا پزشک از شما می خواهد تا قبل از جراحی پلک در تهران ، از مصرف آسپرین ، ایبوبروفن ، ناپروکسن و دیگر داروهایی که خونریزی را تشدید می کنند ، استفاده نکنید. شما باید تنها داروهایی که پزشک خوب در تهران دکتر علی شفیعی رونیزی تایید می کند را مصرف کنید. همچنین باید چند هفته قبل از عمل پلک در تهران ، مصرف دخانیات را متوقف کنید زیرا مصرف دخانیات در بهبود زخم ، مشکل ایجاد می کند. به علاوه، به علت عوارض بیهوشی ، باید یک نفر برای ترخیص باید در کنارتان باشد.

ممکن است فرد بعد از جراحی پلک با چه مواردی مواجه شود ؟

 • دچار دو بینی 
 • آبریزش چشم 
 •  حساسیت جزئی 
 • احساس بی حسی و متورم 
 • بروز احساس درد یا ناراحتی 
 • بر اثر استفاده از پماد وجود تاری در دید

بلفاروپلاستی بدون جراحی

اگر می خواهید بدون جراحی ، پلک خود را لیفت کنید ، گزینه های زیادی پیش رو دارید. در ادامه به معمول ترین روش های لیفت پلک بدون جراحی می پردازیم.

فیلرهای پوستی : فیلرهای پوستی ، محلول های قابل تزریقی هستند که داخل چروک های پوست را پر می کنند. این روش درمانی طی چند دقیقه انجام می شود و نیازی به استراحت ندارد. اما ممکن است عوارض جانبی خفیفی همانند قرمزی را تجربه کنید و در آینده به فیلرهای بیشتری نیاز داشته باشید ، تا نتیجه حاصل از آن حفظ شود.

بوتاکس : بوتاکس نوعی محلول تزریقی با هدف زیبا سازی بوده که می تواند جایگزین جراحی پلک نیز باشد ، این روش درمانی که با شل کردن عضلات ، خطوط و چروک های پوست را نرم می کند ، برای خط اخم میان دو ابرو بسیار کاربرد دارد. نتیجه بوتاکس در مقایسه با فیلرهای پوستی ، سریع تر نمایان می شوند. هرچند نیاز است که برای حفظ نتیجه ، پس از چهار تا شش ماه این عمل را تکرار کنید. عوارض جانبی بوتاکس شامل سردرد ، بی حسی و مشکل در غذا خوردن می شود.

PRP (پلاسمای سرشار از پلاکت خون) : PRP نوع دیگری از محلول های تزریقی می باشد که به جوان سازی بافت پوست جهت جایگزینی جراحی زیبایی پلک کمک می کند. برخلاف فیلرهای پوستی ، PRP از خون خود بیمار استفاده می کند. جراح بلفاروپلاستی در تهران قبل از اینکه نمونه را به بدن بازگرداند ، از سانتریفیوژ استفاده می کند. PRP معمولا با میکروبلیدینگ ، لیزردرمانی ، بوتاکس و فیلرهای پوستی همراه می شود. با اینکه تحقیقات بیشتری برای استفاده از PRP به منظور رفع چروک نیاز است ، در عین حال از این روش برای درمان بیماری های زیادی همانند آرتروز استفاده می شود.

دوره ریکاوری بعد از عمل

پیشنهاد می شود حدود یک هفته یا بیشتر برای بهبود یافتن جراحی پلک ، استراحت کنید و مراقبت های بعد از جراحی پلک را  رعایت کنید. ممکن است تا چند روز پس از این عمل ، قادر به رانندگی نباشید. کبودی ها ، جای زخم و قرمزی ممکن است تا هفته ها باقی بمانند.

اقداماتی که پس از جراحی باید به آن توجه کرد

 1. تا چند روز بعد از جراحی هنگام خواب ، سر را بالاتر از بدن قرار دهید.
 2. برای کاهش و کنترل درد می توانید مسکن هایی همانند استامینوفن رامصرف کنید.
 3. برای محافظت از پوست پلک ها در برابر نور خورشید و باد ، بهتر است عینک آفتابی بزنید.
 4. از پمادها یا قطره های چشمی که پزشک تجویز کرده در ساعت های مشخص استفاده کنید.
 5. اولین شب پس از جراحی پلک ، باید هر یک ساعت به مدت ده دقیقه از کیسه یخ بر روی چشم استفاده کنید. روز بعد ، در طول روز چهار تا پنج بهتر است مرتبا از کیسه یخ استفاده کنید.

تفاوت میان کانتوپلاستی و بلفاروپلاستی چیست ؟

بهتر است بدانید که در پروسه جراحی کانتوپلاستی ، شکل ظاهری پلک ها بهبود بخشیده شده و به سمت بالا کشیده می شوند ، تا چهره زیبا جو را شاداب تر و جوان تر نشان دهند. در عمل زیبایی پلک ، گوشه ها خارجی چشم ها در قسمت های بالایی و پایینی پلک به هم می رسند و به سمت بالا کشیده می شوند ، که سبب تغییر شکل چشم ها به صورت بادام خواهد شد. پروسه جراحی پلک فرآیندی است که پوست و چربی های اضافی بالا و پایین پلک که در اثر بالا رفتن سن ظاهر می شوند را درمان می کند. لازم به ذکر بوده که هر دو این فرایند ها ، با صرف نظر از تفاوت در نوع اجرا ، هدف زیبا تر نمودن شکل ظاهری در نواحی چشم ها می باشد.

از چه کارهایی بعد از جراحی باید خودداری کرد ؟

 • دخانیات مصرف نکنید.
 • چشم ها را مالش ندهید.
 • حدود دو هفته از لنز استفاده نکنید.
 • بعد از جراحی پلک از آسپرین ، ایبوبروفن ، ناپروکسن و رقیق کننده های خون استفاده نکنید.
 • پس از عمل پلک از انجام هرگونه فعالیت شدید ، مانند بلند کردن اجسام سنگین ، شنا کردن ، دویدن و حرکات ایروبیک بپرهیزید.

در صورت مواجه با چه عواملی بعد از جراحی پلک به پزشک مراجعه کنیم ؟

هرگاه متوجه تنگی نفس ، درد در قفسه سینه و ضربان قلب غیرعادی ، درد شدید در چشم و بوز مشکلات در دید شدید فورا به پزشک خود اطلاع دهید.

چه جراحی هایی را به طور همزمان می توان با عمل پلک انجام داد ؟

بهتر است بدانید که عمل زیبایی پلک می تواند ، با دیگر عمل های زیبایی از جمله : لیفت ابرو ، لیفت صورت و جوان سازی پوست به طور همزمان انجام شود.

عوارض و خطرات جراحی پلک

 • خشکی چشم
 • سیاهی و کبودی چشم
 • سرخ و حساس شدن چشم ها
 • آبریزش چشم که ممکن است تا چند هفته به طول بی انجامد
 • پف و بی حسی پلک ها ، بروز اختلال در بستن چشم ها
 • ایجاد جای زخم که پس از مدتی برطرف شده و تقریبا دیگر قابل تشخیص نمی باشد

انواع جراحی زیبایی بلفاروپلاستی

بهتر است بدانید که پروسه جراحی زیبایی پلک در تهران با دکتر شفیعی ، نه تنها به طور جدا کاربرد داشته بلکه می توان آن را به طور همزمان با روش های دیگر نیز به کار گرفت. برای مثال بلفاروپلاستی همراه با لیفت ابرو با نخ و دیگر جراحی های این چنینی انجام می شوند. همچنین بهتر است بدانید که این تکنیک زیبایی دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

جراحی پلک فوقانی

طی این پروسه جراحی ، پوست اضافی موجود بر روی پلک و کیسه های چربی که به صورت پف در بالای پلک مشاهده می شوند برداشته خواهند شد. همچنین در مواقعی که زیبا جو دچار افتادگی پلک شده باشد ، می توان در مواقع جراحی بلفارو پلاستی پلک فوقانی آن را نیز اصلاح کرد. این ناحیه از پلک و اعمال تغییرات در آن سبب می شود تا شکل و موقعیت پلک بالا بهبود یابد و با برداشت پوست اضافه محدودیت دید افراد بر طرف شود و در نهایت ظاهر افراد شاداب و هوشیار تر شود.

نکته: یکی از جراحی های به کار گرفته شده به طور همزمان با پلک فوقانی ، کشیدن ابرو ها نیز می باشد.

جراحی زیبایی پلک پایین

این تکنیک در جراحی پلک های پایین به منظور برداشت کیسه های چربی موجود در زیر پلک که به صورت پف های دایره ای شکل می باشد انجام می شود. در واقع پوست پلک تحتانی برداشته می شود که سبب جوان تر شدن ظاهر زیبا جو خواهد شد.

جراحی ملتحمه

این پروسه در افراد در سنین پایین با توجه به وجود خاصیت ارتجاعی پوست انجام می شود که نسبتا مقاوم و سفت می باشند. در این تکنیک جوانسازی بدون آن که پوست زیبا جو دستکاری شود ، برشی در پشت پلک ایجاد شده و کیسه های چربی زیر پلک برداشته می شوند. از مزیت های فوق العاده این تکنیک می توان به عدم ایجاد برش بر روی پوست و ایجاد زخم نیز اشاره کرد.

عمل پلک های بلند و افتاده

پلک های فوقانی با توجه به وجود عضلات و چربی ، به همراه چین و چروک ها سبب ایجاد چهره ای اخمو ، تنبل و خواب آلود خواهند شد ، که جراحی پلک های بلند و افتاده یک تکنیک فوق العاده برای از بین بردن این پوست و عضلات اضافی بوده که چهره اخمو و تنبل زیبا جو را شاداب تر می کند.

عمل پلک های زیرین

پلک های زیرین می توانند حالتی کیسه ای مانند داشته باشند که بسیار ناخوش آیند خواهند بود. این عارضه زمانی که پوست حالت کشسانی خود را از دست می دهد و چربی در آن ناحیه تجمع پیدا می کند به وجود خواهد آمد.

نکته: بهتر است بدانید که در افراد جوان بیماری بواسیر می تواند این عارضه را نیز تشدید کند.

جراحی زیبایی پلک و خشکی چشم

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از زیبا جویان بعد از بلفاروپلاستی در تهران ، دچار خشکی چشم می شوند ، برای مثال تورم پلک ها بعد از جراحی ، بسیار نرمال و طبیعی می باشد ، اما این عارضه جانبی سبب ناتوانی افراد در بستن چشم ها نیز خواهد شد. همین امر سبب خواهد شد تا قرنیه بیمار نتواند به کامل با اشک پوشش داده شود. در واقع در این صورت به علت تغییر ترکیب اشک چشم ها با عارضه خشکی مواجه می شوند. لازم به ذکر است که در برخی موارد بسیار نادر مجاری اشک زیبا جویانی که تحت جراحی زیبایی پلک قرار گرفته اند ، تحت تاثیر قرار گرفته که سبب خشکی چشم ها خواهد شد. همچنین بهتر است بدانید که قرار گیری در برابر برخی عوامل همچون هوای گرم ، باد و غیره می تواند این دسته از علائم شما را در دوره نقاهت افزایش دهد.

اگر نگران این عارضه هستید ، باید بدانید که خشکی چشم بعد از جراحی پلک بعد از مدت زمان کوتاهی با رعایت برخی موارد ضروری بهبود می یابد. در واقع بهترین جراح زیبایی پلک در تهران با تجویز و توصیه برخی موارد برای درمان این عارضه به شما کمک خواهد کرد. توصیه می شود جهت مدیریت این عارضه در دوره نقاهت بعد از بلفاروپلاستی ، از قطره ها و پماد های چشمی که به روانسازی چشم ها کمک می کنند استفاده کنید. به طور معمول اشک مصنوعی و پماد های تسکین دهنده قبل از خواب مورد استفاده قرار می گیرند ، تا تاثیرات بهتری داشته باشند. همچنین گاهی اوقات ممکن است به منظور افزایش رطوبت سطح چشم زیبا جو از لنز نیز استفاده شود.

نکته : در صورت عدم بهبود بعد از گذشت 8 الی 10 روز از عارضه خشکی چشم ها در اسرع وقت به جراح خود مراجعه کنید ، تا با توصیه فرایند های درمانی موثر دیگر اقداماتی را انجام دهد.

چگونه می توان محل برش خورده را بهبود بخشید ؟

بهتر است بدانید که جراح حاذق و خوب در تهران ، تمامی برش ها را در نواحی ایجاد خواهد کرد ، که بعد از بهبودی کامل قابل مشاهده نخواهند بود ، بنابراین در غیر این صورت با بکارگیری از انواع پماد ها و ژل های ترمیم کننده می توانید برش های باقی مانده را نیز از بین ببرید.

نحوه خوابیدن بعد از جراحی پلک

بلفاروپلاستی یک روش جراحی زیبایی است که برای بهبود شکل و ظاهر پلک‌ها استفاده می‌شود. بعد از عمل بلفاروپلاستی در تهران ، نحوه خوابیدن صحیح می‌تواند سرعت فرآیند بهبود را تسریع کند و نتایج طولانی مدت را بهبود ببخشد. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید ، رعایت دستورات پزشک خود است. هر پزشکی ممکن است دستورات و راهنمایی‌های خاصی برای خوابیدن پس از عمل زیبایی پلک داشته باشد ، بنابراین حتماً با پزشک خود در مورد نحوه خوابیدن صحیح بعد از این جراحی مشورت کنید.
علاوه بر این ، در طول فرآیند بهبودی ، ممکن است پیروری از راهنمایی‌های زیر نیز مفید باشند :

 1.  مکان مناسب برای خوابیدن : از بالشتک‌های نرم استفاده کنید تا به پلک‌های خود حمایت کافی را بدهید. اگر ممکن است ، سعی کنید در یک زاویه 45 درجه خوابیده و سر خود را بالاتر از سطح قلب قرار دهید. این موقعیت کمک می‌کند تا میزانی از تورم و پف پلک‌ها کاهش یابد. نکته مهم دیگر در خصوص خوابیدن بعد از عمل پلک ، پرهیز از خوابیدن بر روی صورت است ، این کار می تواند به بخیه های جراحی آسیب وارد کند و همچنین میزان تورم و کبودی های صورت شما را افزایش دهد.
 2. استفاده از یخ : استفاده کمپرس یخ می‌تواند در کاهش تورم و درد بعد از عمل تا حد زیادی مفید باشد ؛ البته لازم است در خصوص استفاده از کیسه یخ حتما با پزشک خود مشورت نمایید و از قرار دادن مستقیم کمپرس روی چشم ها خودداری نمایید.
 3. رعایت دستورات پزشک : به طور کلی ، داشتن استراحت مناسب و رعایت دستورات پزشک شامل مصرف داروها ، تعویض پانسمان و تمرینات چشمی می‌توانند در بهبودی سریعتر و بهتر از عمل بلفاروپلاستی کمک کننده باشد.
 4. خوابیدن به موقع : رعایت الگوی خواب منظم و خوابیدن به موقع می‌تواند فرآیند بهبود را تسهیل کند. برای خوابیدن به موقع و بیدار شدن در زمان مناسب تلاش کنید ، لازم است حداقل ۷-۸ ساعت خواب با کیفیت و آرام داشته باشید.

جراحی بینی و پلک به صورت همزمان تحت نظر دکتر علی شفیعی

 

جراحی پلک همزمان با عمل بینی

یکی دیگر از عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار جراحی بینی می باشد. از آنجایی که این جراحی در سنین بالا نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده موجب شده تا انجام همزمان عمل زیبایی پلک و بینی به یکی از دغدغه های اصلی بیماران تبدیل شود. در نظر داشته باشید که انجام این دو جراحی به صورت همزمان می تواند تغییرات مثبتی را در چهره ایجاد کرده و سبب جوانی و زیبایی بیشتر چهره شود. اما اینکه شما کاندید خوبی برای این جراحی هستید یا نه لازم است در جلسه مشاوره با جراح بینی مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع برخورداری از سلامت جسمی کامل و داشتن پوست مناسب از جمله موارد مهمی هستند که پیش از جراحی باید مورد بررسی قرار بگیرند. انجام این دو جراحی به صورت همزمان با مزیت های بسیاری همراه است که در ادامه به آن ها اشاره شده است :

 • انجام همزمان این دو جراحی بسیار مقرون به صرفه است.
 • با انجام این پروسه تنها به یک بار بیهوشی و گذراندن دوره نقاهت نیاز دارید.
 • تغییرات بعد از عمل بسیار چشمگیر خواهد بود.
 • دقت داشته باشید که هیچ تداخلی میان عمل زیبایی پلک و بینی وجود ندارد و یک پروسه ایمن و مورد تایید می باشد.

تنها نکته ای که بعد از جراحی پلک و بینی به صورت همزمان باید مدنظر قرار دهید این است که ممکن است در روزهای ابتدایی بعد از جراحی درد و ناراحتی بیشتری را نسبت به افرادی یکی از این جراحی ها را انجام می دهند ، تجربه نمایید و این موضوع کمی آزاردهنده و ناراحت کننده باشد که با مصرف مسکن ها می توان درد را تسکین داد. در نهایت توصیه می شود اگر خواهان کسب نتیجه مطلوب از این پروسه زیبایی هستید حتما به دستورالعمل های جراح خود توجه کرده و آن ها را رعایت نمایید.

نتیجه

بسیاری از افرادی که عمل زیبایی پلک را تجربه کرده باشند ، از افزایش اعتماد به نفس و جوان شدن صورت خود ، رضایت بسیار زیادی دارند. برای برخی افراد ، نتیجه بلفاروپلاستی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند و برخی دیگر ، منجر به افتادگی مجدد پلک ها شود. کبودی و تورم در حدود ده تا چهارده روز از بین می رود. جای زخم جراحی ، ممکن است تا چند ماه محو نشود. با اینکه انتظار می رود عمل پلک بعضی مشکلات را به طور دائم رفع کند ، اما بالا رفتن سن باز هم بر روی این مشکلات تاثیر می گذارد. حفاظت از پلک ها در برابر نور خورشید ، می تواند در حفظ نتیجه جراحی پلک به شما کمک کند. در عین حال که انتظار می رود نتیجه طبق میل بیمار باشد ، ولی هیچ تضمینی بر این بابت وجود ندارد. در بعضی موارد ، امکان دارد با انجام یک عمل ، نتوان به نتیجه دلخواه رسید و لزوم به انجام یک جراحی دیگر باشد. پیروی از توصیه های بهترین جراح پلک تهران ؛ دکتر شفیعی در تهران پس از عمل بلفار.پلاستی ، برای بالا بردن درصد موفقیت عمل ، بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر علاقمند به دانستن تفاوت لیففت شقیه و ابرو هستید میتوانید مقالات ما را بررسی کنید

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
rahnama

اگه میزان افتادگی پلک شدید باشه با بلفاروپلاستی تا چند درصد بهبود پیدا میکنه ؟

dralishafiee9

افتادگی پلک به هر میزان که باشد با جراحی بلفاروپلاستی قابل درمان است اما اگر افتادگی ابرو نیز وجود داشته باشد ، لازم است لیفت شقیقه و ابرو نیز انجام شود تا نتیجه بهتری حاصل شود.

نوشته‌های تازه