لیفت آندوسکوپیک در تهران

همه افراد با گذشت زمان و تاثیر برخی عوامل بر روی پوست شان دچار افتادگی ، شل شدن و همچنین پیری پوست می شوند. به طور کلی تکنیک ها و روش های مختلفی برای پیشگیری و درمان این عوارض وجود دارد ، که لیفت آندوسکوپیک یکی از تکنیک های پر طرفدار و کم خطر با نتیجه ای بسیار مطلوب در این زمینه می باشد. هدف از این نوع جراحی زیبایی افزایش طراوت و شادابی ، از بین بردن اثرات پیری و احیا پوست افراد می باشد. این پروسه جوانسازی و لیفت بسیار در نواحی صورت و ابرو افراد مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله دکتر علی شفیعی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی در تهران ، با تمامی نکات ضروری این تکنیک جوانسازی آشنا می شویم.

لیفت آندوسکوپیک

نحوه بکارگیری از روش آندوسکوپیک در ابرو در تهران

به هنگام بکارگیری لیفت آندوسکوپیک ابرو در تهران، پزشک برش هایی به طول دو سانتی متر بدون برداشت پوست صورت افراد بر روی نواحی مورد نظر ایجاد می کند. سپس دستگاه آندوسکوپ ( نوعی دوربین بسیار باریک و کوچک ) وارد نواحی مختلف صورت از محل برش خورده شده و با وسیله ای دیگر پوست پیشانی را کاملا از استخوان متصل به آن جدا می کند. این فرایند در تمامی پوست پیشانی افراد انجام خواهد شد. بعد از جداسازی پوست از استخوان با روش لیفت آندوسکوپیک، قسمتی از عضلات به منظور رفع چین و چروک و خط های موجود بر روی صورت برداشته خواهد شد. بعد از اعمال تغییرات لازم توسط بهترین جراح لیفت آندوسکوپیک صورت در تهران یعنی دکتر شفیعی ، محل های برش خورده شده به سمت بالا کشیده می شوند ، که سبب از بین رفتن چین های پیشانی بهبود و صافی پوست و همچنین کشیدگی ابرو زیبا جو خواهد شد.

نکته : توجه داشته باشید عضله برداشته شده به مدت 6 الی 7 سال فلج خواهد شد که در این مواقع ، شخص قادر به اخم کردن و تکان دادن صورت خود نخواهد بود.

نحوه بکارگیری از لیفت آندوسکوپیک صورت در صورت تهران

همانطور که متوجه شده اید برش های لیفت آندوسکوپیک صورت در صورت بسیار ظریف و کوچک می باشد ، همچنین تمامی این برش ها در نواحی ایجاد خواهند شد ،که بعد از بهبودی کامل محل زخم ها مشخص نشوند. بنابراین جراح لیفت آندوسکوپیک پیشانی در تهران دکتر شفیعی در لیفت آندوسکوپیک صورت ، برش های لازم را در دهان ، بالای گوش و بالای خط رویش مو و همچنین زیر پلک ها نیز ایجاد خواهد کرد. طی فرایند جداسازی پوست از استخوان جهت لیفت صورت ، بعد از فلج کردن عضلات پزشک پوست را به مقدار لازم و از قبل مشخص شده می کشید.

افراد باید چه اقداماتی را قبل از لیفت آندوسکوپ مانند لیفت آندوسکوپیک شقیقه در تهران را انجام دهند ؟

بعد از بررسی و مراجعه بیمار جهت مشاوره هر لیفتی مانند:لیفت آندوسکوپیک شقیقه در تهران ، پزشک مواردی را چند روز قبل از جراحی به بیمار توضیح خواهد داد. توصیه می شود که در صورت ابتلا به بیماری های خاص و یا مصرف داروهای رقیق کننده خون حتما آن را به پزشک اطلاع دهند ف تا در صورت نیاز به مدت دو هفته از مصرف آن ها خودداری شود. همچنین مصرف الکل و دخانیات یک ماه قبل از عمل باید به طور کلی مصرف نشود ، زیرا خطر خونریزی را هنگام جراحی افزایش می دهد. روز قبل از جراحی به حمام بروید و یک غذای سبک میل کنید ، و هنگام مراجعه حدود 8 ساعت ناشتا باشید.

لیفت آندوسکوپیک در تهران به چه کسانی توصیه می شود ؟

 1. صافی در شیب ابرو
 2. وجود افتادگی در ابروها
 3. وجود افتادگی پوست بر روی چشم ها
 4. وجود خط های بسیار در پیشانی و میان ابرو ها

لیفت صورت با استفاده از آندوسکوپیک چه کاربرد هایی دارد ؟

موثر در جوانسازی پوست : تمامی افراد به مرور زمان و با افزایش سن و تاثیر گذاری برخی عوامل مخرب و منفی دچار پیری پوست می شوند که در پی آن شادابی و نشاط پوست خود را از دست خواهند داد ، در این مواقع با بکارگیری از پروسه لیفت آندوسکپیک صورت در تهران ، می توان روند پیری را نیز کاهش داد و به سلامت پوست افراد با توجه به افزایش تولید کلاژن زیر پوست رسیدگی کرد.

رفع افتادگی ابروها : ممکن است افراد به صورت ژنتیکی یا به علت عدم رعایت برخی موارد و با توجه به وارد شدن برخی آسیب ها ، دچار افتادگی ابرو شوند ، که تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره آن ها خواهد گذاشت. بنابراین زیبا جو ها به دلیل افزایش زیبایی ظاهر خود برای انجام لیفت اقدام خواهند کرد ، تا علاوه بر بهبود سلامت پوست افتادگی ابرو ها نیز بر طرف کنند.

چروک های ریز و درشت پوست : افزایش سن ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و عدم مراقبت از پوست و همچنین از دست دادن عملکرد طبیعی عضلات پوست ، سبب بروز چین و چروک خواهد شد ، که در نهایت باعث ایجاد خط های عمیق و خطوط پنجه کلاغی بر روی پوست می شود. اما با بکار گیری از این پروسه می تواند هرگونه چین و چروک را به طور کامل و با ماندگاری بالا از بین برد

مزایای لیفت اندوسکوپیک در تهران چیست ؟

همه ما می دانیم که برش های ایجاد شده در صورت و طی عمل جراحی بسیار در ظاهر افراد تاثیر می گذارد. بنابراین ایجاد برش های ظریف ، کوچک می تواند یکی از مزیت های این روش جوانسازی باشد ، زیرا مانع از باقی ماند اسکار در صورت بیمار خواهد شد. عواملی همچون عدم نیاز به بیهوشی عمومی و دوره نقاهت کوتاه سبب کاهش هزینه های ناشی از این جراحی شده که بسیار مورد توجه بیماران قرار گرفته است.

وجود دوره نقاهت کوتاه به منظور ایجاد برش های کم و کوچک پوست آسیب جدی نمی بیند و همان برش ها در زمان کوتاهی بهبود می یابد. این موضوع سبب کاهش هرگونه عوارض جانبی در لیفت آندوسکوپیک شده و زیبا جو تنها با تورم و خونریزی ناچیزی رو به رو می شود ، که به مرور و با رعایت توصیه های بهترین جراح آندوسکوپیک دکتر علی شفیعی رونیزی در تهران ، بهبود می یابد.

آیا امکان انجام همزمان لیفت آندوسکوپیک و بلفاروپلاستی وجود دارد ؟

بسیاری از زیبا جویان با پف پلک بالا و افتادگی امتداد ابروهای خود مواجه هستند ، و خواستار بر طرف کردن پف پلک فوقانی همراه با کشیدن ابرو های خود می باشند ، این دسته از افراد می توانند به صورت همزمان تحت جراحی پلک و آندوسکوپیک ابرو و پیشانی قرار گیرند

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای این تکنیک جوانسازی نمی باشند ؟

 • وجود عفونت
 • ابتلا به فشار خون بالا.
 • وجود بیمار های پوستی شدید.
 • نبودن خاصیت ارتجاعی در پوست.
 • در صورت حساسیت های بالای پوستی.
 • افرادی که در خطر ابتلا به خشکی چشم هستند.
 • در صورت داشتن انتظار غیر طبیعی و غیر واقعی از جراح لیفت آندوسکوپیک در تهران دکتر علی شفیعی رونیزی.
 • افرادی که کشیدگی بیش از حد ابرو توسط جراحی پلک بالا را انجام داده اند.
 • در مواقعی که تمایل پوست بیمار به ابتلا و ایجاد کلوئید و یا اسکار زخیم و گوشتی زیاد باشد.
 • وجود ضعف در سیستم ایمنی و سلامت عمومی بدن بیمار ، لیفت آندوسکوپک برای آن ها مناسب نمی باشد.

افراد در چه سنی می توانند از این روش بهرمند شوند ؟

به طور کلی لیفت آندوسکوپیک دارای محدودیت سنی نمی باشد. اما بیشتر در افرادی با سن بالا که آثار پیری در صورتشان افزایش یافته بسیار شایع تر از افراد در سنین جوانی است. از عواملی که سبب اقدام جوانان و بکارگیری لیفت اندوسکپی می باشد ، بروز افتادگی صورت ، افتادگی ابرو ها و عدم تقارن در هر دو رخ زیبا جو ، که تحت تاثیر عوامل ژنتیکی می باشد ، بنابراین این موضوع نیاز جوانان را به این روش درمانی افزایش می دهد.

میزان ماندگاری لیفت آندوسکوپی چقدر است ؟

لیفت آندوسکوپیک یک تکنیک با ماندگاری بالا حدود 11 الی 12 ساله بوده ، که با داشتن یک روتین سالم غذایی و انجام اقدامات موثر در کاهش روند پیری پوست بسیار در ماندگاری این روش تاثیر می گذارند.

مراقبت های لازم بعد از لیفت صورت با روش آندوسکوپیک

 1. حرکات فک و چانه خود را بسیار کاهش دهید.
 2. حتما بعد از یک هفته برای برداشت بخیه ها ، به پزشک خود مجددا مراجعه کنید.
 3. از مصرف دخانیات ف سیگار و نوشیدنی های حاوی الکل در دوره بهبودی خودداری کنید.
 4. وجود هر گونه تورم و کبودی در محل های برش خورده بسیار طبیعی می باشد ، که به مرور زمان و سریعا از بین خواهند رفت.
 5. حتما پزشک داروهای مسکن را برای کاهش و تسکین درد بعد از جراحی لیفت آندوسکوپیک در تهران برای شما تجویز خواهد کرد.
 6. از هرگونه فعالیتی که می تواند سبب وارد شدن فشار و و آسیب جدی به صورتتان شود ، تا بهبودی کامل و پایان دوره نقاهت از آن ها خودداری کنید.
 7. توصیه می شود در مراقبت های بعد از جراحی به منظور کاهش تورم ، به پهلو خوابیده و از وارد شدن فشار به صورت جلوگیری کنید.
 8. حتما یک رژیم غذایی مناسب همراه با آب فراوان جهت هیدراته نگه داشتن بدن ، انواع سبزیجات و غیره را نیز به خوبی دنبال کنید.

تفاوت لیفت صورت آندوسکوپیک و کشیدن صورت چیست ؟

طی لیفت آندوسکوپیک ابرو در تهران می توان ابرو ها را به سمت بالا و یا پایین کشید و قسمت های بالایی پلک را ترمیم کرد. اما در پروسه جراحی و کشیدن صورت جراح می تواند بر روی جوانسازی چهره زیبا جو تاثیر بگذارد و تمامی نواحی زیر چشم ، بینی و حتی تا کناره دندان ها را نیز جراحی کند. در جراحی صورت گونه ها زیبا تر می شوند و چربی اطراف گونه ها برداشته و همچنین می توان با بکارگیری از این روش کیس های موجود در زیر چشم را از بین برد و حالت افتاده چشم ها را درمان کرد.

معایب لیفت آندوسکوپیک

این روش جوانسازی در میان مزایای بسیاری که دارد ، دارای معایب جزئی نیز می باشد. به طور مثال افرادی که مبتلا ب افتادگی شدید و شل شدگی بیش از حد در پوستشان هستند و نیازمند به برداشت پوست و چربی زیر بافت ها می باشند این روش به هیچ عنوان برایشان موثر و مفید نخواهد بود. همچنین بهتر است بدانید که در این پروسه ، افتادگی بافت های انتهایی صورت مانند فک و غبغب بسیار جزئی بهبود یافته و تاثیری در لیفت گردن زیبا جو ندارد.

هزینه لیفت آندوسکوپیک در تهران

مقدار قیمت و هزینه لازم لیفت آندوسکوپیک در تهران ، به میزان تغییرات و وجود آسیب های صورت ، پزشک جراح و بسیاری از موارد دیگر بستگی داشته ، که با مراجعه به جراح آندوسکوپیک خوب و ماهر در تهران دکتر شفیعی رونیزی و بررسی تمامی جوانب هزینه نهایی آن مشخص خواهد شد. اما بهتر است بدانید که درمان با استفاده از آندوسکوپ بر خلاف دیگر جراحی ها دارای هزینه کمتر و دوره نقاهت کوتاه مدتی می باشد.

درمان کرد.

آیا لیفت صورت آندوسکوپیک همراه با عوارض است؟

بهتر است بدانید که لیفت آندوسکوپیک ایمن و کم تهاجم می باشد ، اما با در نظر گرفتن برخی عوامل موثر ممکن است افراد با عوارض هایی نیز مواجه شوند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • بروز خونریزی در محل برش خورده.
 • احساس درد ، به وجود آمدن کبودی ، التهاب و تورم در اطراف بخیه ها.
 • احساس تهوع و استفراغ بعد از ریکاوری به علت استفاده از ماده بیهوشی.
 • نشان دادن واکنش های آلرژیک به بخیه ، پانسمان و محلول های ضد عفونی کننده.
 • اسکار کلوئید و هایپرتروفیک که این عارضه به صورت قرمز و برجسته قابل مشاهده خواهد بود.
 • بروز عفونت ، در این مواقع و با وجود عفونت در محل برش ، پزشک انتی بیوتیک را جهت کنترل و درمان آن تجویز خواهد کرد.

جراحی لیفت آندوسکوپیک گونه

به طور کلی ، لیفت آندوسکوپیک گونه در تهران یک روش جراحی زیبایی است که برای بهبود شکل و ظاهر گونه‌ ها در صورت استفاده می ‌شود. در ادامه ، به برخی جزئیات و روند این جراحی خواهیم پرداخت.

لیفت آندوسکوپیک گونه یک روش جدیدتر و کم‌ تهاجمی در مقایسه با روش‌های قدیمی جراحی گونه است. این روش از طریق برش‌ های کوچک در داخل دهان (به عنوان جراحی داخلی شناخته می‌شود) انجام می ‌شود. با استفاده از اندوسکوپ (یک دستگاه با لوله و دوربین کوچک) ، جراح ناحیه مورد نظر برای عمل را مشخص کرده و اقدام به برش‌های لازم و بازسازی شکل گونه ‌ها می ‌کند. این جراحی باعث کشیدن و از بین بردن پوست و عضلات پتنتوز می شود. پس از ایجاد برش های لازم ، پوست سفت شده و گونه ها به شکلی جوانتر و برجسته تر نمایان می شوند. علاوه بر این ، لیفت آندوسکوپیک گونه می‌تواند موجب اصلاح نقاط ضعیف در بینی و دهان شود.

این روش جراحی برای کسانی مناسب است که می‌خواهند گونه ‌های خود را جوان‌تر و شاداب تر نشان دهند. به علاوه ، این روش برای کسانی که مشکلاتی مانند عدم تقارن شکل گونه‌ها ، پوست افتاده در ناحیه گونه‌ ها دارند ، مناسب است. مدت زمان لازم برای حدودا یک جلسه لیفت گونه با تکنیک آندوسکوپیک در حالت عمومی حدود یک تا سه ساعت است. همچنین ، زمان ریکاوری و بهبودی معمولاً تا یک هفته طول می ‌کشد. به هر حال ، مدت زمان بهبودی بعد از جراحی لیفت گونه به عواملی مانند تراکم پوست ، رژیم غذایی ویژه و مراقبت پس از جراحی بستگی دارد. قبل از تصمیم‌ گیری برای لیفت کردن آندوسکوپیک گونه ، باید با پزشک متخصص مشورت کنید. جراح می‌تواند شما را راهنمایی کند تا در نهایت به بهترین نتیجه از این جراحی دست پیدا کنید.

پرسش و پاسخ های لیفت آندوسکوپیک

 • برش های لازم برای این پروسه جوانسازی پوست در کدام نواحی انجام می شود ؟

یکی از مزایای اصلی این تکنیک آندوسکوپیک بودن آن است ، در واقع برش ها در لیفت آندوسکوپیک تقریبا 1 الی 0/5 اینچ طول خواهند داشت که همگی در بالای خط مو ایجاد می شوند. با توجه به جایگاه این برش ها محل آن به مرور خوب شده و بعد از چند هفته بیمار قادر به تشخیص محل برش خورده نخواهد بود.

 • آیا لازم است برای بکارگیری از این تکنیک موهای زیبا جو کوتاه شود ؟

با توجه به آن که در مقاله لیفت آندوسکوپیک اشاره کردیم که برش ها در بخش رویش مو زده می شوند ، اما نیازی به تراشیدن مو نداشته و جراح پلاستیک خوب و باتجربه در تهران دکتر علی شفیعی ، می تواند به آسانی برش های ریز را در محل مناسب خود ایجاد کند.

 • زیبا جویان فعالیت های روزانه خود را می توانند از چه زمانی آغاز کنند ؟

توجه داشته باشید که پس از انجام لیفت اندوسکوپیک در تهران انجام فعالیت های ورزشی پر تنش و فعالیت ها سنگین تا حدود 3 الی 4 هفته ممنوع است ، بنابراین افراد باید از نوع فعالیت که سبب افزایش فشار خون در آن ها می شود بپرهیزند.

 • بهبود عوارض جانبی این تکنیک جوانسازی چقدر زمان می برد ؟

در هفته ابتدایی تورمات و کبودی اطراف محل برش خورده به مرور بهبود می یابد ، اما به طور کلی و با گذشت 3 الی 4 هفته و رعایت اقدامات مراقبتی بعد از لیفت با روش آندوسکوپیک تمامی این عوارض ها از بین رفته و دیگر قابل مشاهده نمی باشند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات

نوشته‌های تازه