جراحی بینی فانتزی در تهران

جراحی بینی فانتزی در تهران یکی از انواع مختلف مدل های زیبایی بینی می باشد. بهتر است بدانید که دماغ فانتزی و یا عروسکی در میان خانم ها طرفدار بسیار زیادی دارد ، در صورتی که آقایان ترجیح می دهند بینی طبیعی و سازگار با چهره خود داشته باشند. این تکنیک جراحی بینی به روش فانتزی ، بسیار ظریف و حساس می باشد ، به همین منظور نیازمند جراح بینی با تجربه است. دکتر علی شفیعی ، بهترین جراح بینی فانتزی در تهران ، در ادامه این مقاله شما را با عمل بینی عروسکی بیشتر آشنا می کند.

جراحی بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی در تهران دارای چه ویژگی هایی می باشد ؟

افرادی که به جراح بینی خوب برای عمل بینی فانتزی در تهران ، مراجعه می کنند خواهان رسیدن به تمامی ویژگی های سبک فانتزی بینی می باشند. بینی های عروسکی سبب کوچک شدن بسیار زیاد بینی خواهند شد ، که با کاهش ارتفاع ، باریک شدن بیش از حد استخوان بینی و افزایش قوس استخوان غضروف ، کوچک شدن حفره های بینی و از دست دادن فرم طبیعی ، زاویه دارد شدن نوک دماغ و موارد دیگری نیز خواهند شد.

چه افرادی تمایل بسیار زیادی به جراحی بینی عروسکی در تهران دارند ؟

 1. افراد که می خواهند نوک بینی شان بسیار بالا باشد.
 2. افرادی که می خواهند بینی های شان بسیار کوچک شود.
 3. می خواهند قوس بسیار بیشتری را در بینی خود داشته باشند.
 4. افرادی که دوست دارند در پره های بینی خود فرورفتگی را مشاهده کنند خواهان عمل بینی فانتزی می باشند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی فانتزی در تهران هستند ؟

بهتر است بدانید که عمل رینوپلاستی فانتزی در تهران برای تمامی افراد مناسب نمی باشد ، در واقع تنها افرادی با داشتن بینی استخوانی ، دارای غضروف های محکم به همراه پوستی نازک ، همچنین با داشتن صورت هایی کوچک و ظریف کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی فانتزی در تهران با دکتر علی شفیعی رونیزی ، می باشند. این پروسه جراحی از جانب پزشک به آقایان توصیه نمی شود ، اما خانم ها از طرفداران اصلی این سبک نیز می باشند.

چه اقداماتی را قبل از جراحی بینی فانتزی باید انجام دهیم ؟

 • برای انتخاب پزشک خود حساسیت بالایی داشته باشید و با بررسی تمامی جوانب لازم بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید.
 • انتظارات و خواسته خود را به راحتی با پزشک درمان بگذارید و یک نگاه واقع گرایانه نسبت به عمل خود داشته باشید.
 • بعد از بررسی های کامل پزشک ، به توصیه ایشان به علت داشتن تجربه و مهارت کافی گوش دهید ، تا در نهایت از جراحی فانتزی بینی خود رضایت کافی را داشته باشید.
 • حتما تمامی آزمایشات لازم را که به شما توصیه شده است انجام دهید و آن ها را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • یک ماه قبل از جراحی مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل را کنار بگذارید تا از خطر خونریزی به هنگام جراحی در امان باشید.
 • از مصرف داروهای ضد انعقاد خون بپرهیزید و حتما آن را به دکتر عمل بینی تهران ، اطلاع دهید.
 • در صورت ابتلا و یا مصرف دارو خاص بهتر است قبل از جراحی بینی فانتزی ، پزشک را مطلع کنید.
 • شب قبل از مراجعه ، جهت عمل ناشتا باشید و از مصرف مواد غذایی سنگین بپرهیزید.

ویژگی های فرم بینی در جراحی فانتزی

قوس تیغه بینی : بسیاری از زیبا جویان بخصوص بانوان تمایل دارند قوس روی بینی شان بسیار زیاد و مشخص باشد و به نسبت فرم طبیعی بسیار ظریف تر باشد. در تکنیک جراحی بینی فانتزی میزان این قوس زیاد بوده و به صافی مدل طبیعی هم نخواهد بود و

نوک سر بالای بینی : عده ای می خواهند نوک بینی سر بالایی داشته باشند در صورتی که عده دیگر تمایلی به سر بالا بودن بینی خود ندارند ، اما ترجیح می دهند نوک بینی کمی به سمت بالا قرار بگیرد و از حالت طبیعی خارج شود پس جراحی بینی فانتزی بهترین گزینه برای آن ها خواهد بود.

کوچک شدن ساختار کلی بینی : در جراحی بینی به صورت طبیعی اجزا و سایز کلی بینی تغییر چندانی نمی کند و پزشک تنها سعی دارد تا اختلالات تنفسی را بر طرف کند ، در صورتی که در جراحی نیمه بینی فانتزی سایز بینی به اندازه و زاویه متناسب با دیگر اجزا صورت کوچک می شود. اما در جراحی بینی عروسکی در تهران ساختار بینی از حد نرمال نیز کوچک تر خواهد شد.

🔅 نمونه ای از جراحی بینی انجام شده توسط دکتر علی شفیعی.

چگونگی جراحی بینی فانتزی با دکتر علی شفیعی

توجه داشته باشید که جراحی بینی طبیعی ، عروسکی و نیمه فانتزی به طور کلی به دو صورت جراحی بینی باز و بسته انجام می شود ، که هر یک از این دو دارای مزایا و معایب نیز می باشند.

عمل بینی به روش باز

در ابتدا باید بدانید که یکی از روش های کاربردی و پر طرفدار در میان جراحان بینی روش باز نیز می باشد. زیرا طی این پروسه جراحی بینی فانتزی ، برشی در ناحیه کلوملا ایجاد شده و پوست دماغ کاملا از روی ساختمان بینی زیبا جو بر داشته می شود. حال جراح دسترسی کافی برای اعمال تغییرات را داشته و کارهای لازم را انجام می هد. پس از پایان ایجاد تغییرات لازم ، پزشک پوست را به حالت اولیه باز می گرداند و محل برش خورده را با استفاده از بخیه های غیر جذبی می بندد.

عمل بینی به روش بسته

این پروسه جراحی دارای مزایای بسیاری همانند تکنیک باز نمی باشد. به علت آن که تنها برشی کوچک در حفره های بینی ایجاد شده ، که دکتر بینی خوب در تهران ، دسترسی کافی را به تمامی ساختمان دماغ ندارد و تنها می تواند تغییرات جزئی را اعمال کند و در انتها و بعد از ایجاد تغییرات لازم برش ها را با استفاده از بخیه بندد. البته بهتر است بدانید که تکنیک جراحی بینی فانتزی به روش بسته ، به علت آن که هیچ گونه برشی در نواحی خارجی ایجاد نمی شود ، بسیار برای زیبا جو خوش آیند بوده و دیگر نگران مشخص بودن محل برش و یا باقی ماند اسکار نمی باشند.

بینی عروسکی چه تفاوتی با دیگر جراحی های بینی دارد ؟

از جمله بارز ترین تفاوت های عمل بینی فانتزی با دیگر مدل ها ، زاویه ی ایجاد شده بر روی نوک بینی و لب ها می باشد ، که در بینی های فانتزی بسیار مصنوعی است. درحالی که افراد با بینی طبیعی جلوه ای مصنوعی ندارند. این دسته از بینی ها دارای قوس بسیار زیاد و مشخصی بوده که انحنای آن به راحتی قابل مشاهده می باشد.

نکته : بهتر است بدانید که قوس و انحنای بسیار زیاد بینی می توان زیبا جو را دچار مشکل و اختلالات تنفسی شدیدی کند.

از دیگر تفاوت های بینی عروسکی با نوع طبیعی می توان به حفره های بینی نیز اشاره کرد. در واقع در عمل بینی فانتزی حفره ها بسیار کوچک می شوند ، در حالی که بینی طبیعی به صورت کاملا معمولی و دارای اندازه مناسبی خواهد بود.

آیا بینی های گوشتی گزینه مناسبی برای عمل فانتزی بینی می باشند ؟

افراد با داشتن بینی های گوشتی و همراه با پوستی ضخیم به علت وجود چربی بسیار زیاد و ضعف در استخوان بینی گزینه خوبی برای جراحی بینی فانتزی نمی باشند. زیرا تغییرات ایجاد شده بسیار زیاد بوده و استخوان توانایی تحمل این میزان تغییرات را ندارد. در واقع عمل این نوع بینی ها بسیار زیبا و عروسکی نخواهد شد. در صورتی که بینی های استخوانی کاندیدای بسیار مناسبی برای این سبک نیز می باشند.

عمل بینی فانتزی در خانم ها

کاندیدای اصلی تکنیک جراحی بینی فانتزی خانم ها می باشند ، در هنگام انتخاب برای عمل بینی بین طبیعی و فانتزی اکثر افراد عمل بینی عروسکی را انتخاب می کنند. جراحی عروسکی در افرادی که می خواهند قوس روی بینی و سربالایی آن بیشتر باشد بسیار مناسب خواهد بود.

عمل بینی فانتزی در آقایان

به علت وجود کلیشه های متفاوت در فرم بینی آقایان ، نمی توانستند بینی خود را به شکل دلخواه جراحی کنند. امروزه نیز می توانند در کنار بر طرف کردن مشکلات تنفسی ، پلیپ بینی، قوز بینی و انحراف، فرم و شکل دلخواه بینی خود را تغییر دهند و حتی ان را به صورت فانتزی نیز جراحی کنند.

🔅تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی فانتزی دکتر علی شفیعی

مراقبت های ضروری و مفید بعد از عمل بینی فانتزی

اگر از اهمیت بالای مراقبت های بعد از جراحی بینی فانتزی اطلاعی ندارید ، ما به شما تاکید می کنیم که بسیار بر روی نتیجه نهایی تاثیر گذار است. بنابراین به خوبی این مطلب را مطالعه کنید و سپس برای انجام آن اقدام کنید.

 1. از خندیدن بیش از حد و خم کردن سر خود بپرهیزید.
 2. تا 6 ماه از عینک های طبی و آفتابی استفاده نکنید.
 3. حتما از یک روتین غذایی سالم و بدون نمک و ادویه پیروی کنید.
 4. از عطسه ، سرفه و فین کردن در دوره نقاهت جدا خودداری کنید.
 5. از انجام فعالیت های ورزشی و سنگین تا بهبودی نسبی خودداری کنید.
 6. داروهای تجویز شده از جانب پزشک را در ساعات مشخص شده میل کنید.
 7. با استفاده از قطره و سرم های مخصوص بینی خود را شست و شو دهید.
 8. یک ماه قبل و یک ماه بعد از جراحی بینی فانتزی از مصرف الکل و دخانیات دوری کنید.
 9. مصرف آب میوه های طبیعی غیر اسیدی به خصوص آناناس و آب کرفس در بهبودی زود هنگام به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

آیا جراحی بینی عروسکی دارای عوارض می باشد ؟

همه ما می دانیم که کاربرد اصلی بینی ، تنفس اسان و راحت می باشد ، که جراحان بینی بر روی این موضوع حساسیت و تاکید بسیار بالایی دارند. اما آن دسته از افراد که خواهان جراحی بینی به روش فانتزی هستند ، باید بدانند به علت کوچک شدن بسیار زیاد بینی تنفس شان دچار اختلال خواهد شد. بنابراین از بهترین پزشک در تهران ، نخواهید که طی جراحی بینی فانتزی بینی شما را بیش از حد معمول کوچک کند. همچنین مقدار کبودی ، تورم و التهاب در این نوع بینی ها به علت تغییرات بسیار ، زیاد بوده که بهبود آن ها نیازمند زمان بیشتری است. اگر می خواهید هرگونه عوارض ناشی از این پروسه جراحی برای شما پیش نیاید ، حتما به توصیه های بهترین دکتر برای عمل بینی فانتزی در تهران ، توجه کافی را داشته باشید.

علت حساسیت بالا جهت انتخاب جراح بینی فانتزی خوب در تهران چیست ؟

برای عمل بینی و تغییر حالت آن به صورت ظریف و بسیار کوچک ، دارای حساسیت های بالایی می باشد. زیرا در این نوع تکنیک بینی حالت طبیعی خود را از دست داده و به شکل مصنوعی و عروسکی خواهد بود. پس لازم است تا توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام شود که از بروز مشکلات تنفسی پیشگیری شود.

هزینه عمل بینی فانتزی در تهران با دکتر شفیعی چقدر می باشد ؟

توجه داشته باشید که هزینه جراحی بینی فانتزی در تهران ، به علت وجود پیچیدگی های بسیار زیاد هزینه آن بالاتر از دیگر تکنیک خواهد بود ، علاوه بر آن تجربه و مهارت پزشک ، بیمارستان ، اقدامات جانبی همچون تهیه آزمایش ، دارو ها و غیره می تواند در این پروسه جراحی تاثیر گذار باشد ، که با مراجعه به جراح بینی خوب در تهران از مقدار آن اطلاع پیدا خواهید کرد.

تعاریف استاندارد در جراحی بینی فانتزی

بر اساس قوانین زیبایی شناسی ، بینی عروسکی و فانتزی متناسب با همه چهره ها نیست ؛ از این رو این شکل از بینی را نمی توان برای همه صورت ها اجرا نمود. برای مثال بهترین زاویه بین لب و بینی 90 تا 100 درجه می باشد و برای ایجاد یک بینی فانتزی لازم است این زاویه را تا 110 درجه نیز افزایش داد. ایجاد این زاویه به بینی و چهره حالت مصنوعی می بخشد ؛ بنابراین این جراحی برای چهره هایی که صورت استخوانی و ظریفی دارند توصیه می شود ؛ به صورت کلی نیز جراحی بینی فانتزی بیشتر در بین افراد جوان محبوبیت دارد.
در رابطه با عوارض بینی فانتزی و شایعاتی که در این باره می شنوید ، باید گفت اگر بینی به نحو اصولی جراحی شود ، هیچ آسیبی به ساختار داخلی و طبیعی بینی وارد نمی شود و بیمار در تنفس بعد از عمل بینی عروسکی نیز دچار مشکل نخواهد شد. در صورتی که قصد انجام این عمل را دارید ، حتما در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید و با سایر بیمارانی که تجربه عمل بینی فانتزی داشته اند ، صحبت نمایید.

جراحی بینی فانتزی بدون خس خس کردن و خر و پف های شبانه

بسیاری از متقاضیان جراحی بینی فانتزی ، در جلسه مشاوره با جراح بینی فانتزی خوب در تهران ، از پزشک خود درخواست می کنند تا بینی آن ها را تا حد امکان کوچک نماید ؛ این در حالی است که باید به این نکته توجه داشت هرچه سوراخ و بافت های بینی کوچک تر شوند ، مسیر تنفسی نیز محدود شده و این موضوع می تواند مشکلاتی را در تنفس از راه بینی ایجاد نماید که از جمله این موارد می توان به خرناس های شبانه ، خس خس کردن و تنفس صدادار از راه بینی اشاره نمود. بنابراین یک جراح بینی خوب تلاش می کند تا بینی کوچک تر از سایز طبیعی نشود تا مشکلی در مسیر تنفسی افراد به وجود نیاید. دقت داشته باشید که اهمیت این موضوع در بینی های گوشتی همراه با پوست ضخیم بسیار بیشتر است ؛ چرا که احتمال تنگ شدن مجرای تنفسی در این نوع بینی ها بیشتر می باشد.

بینی عروسکی به چه صورت هایی میاد ؟

بسیاری از متقاضیان عمل زیبایی بینی در تهران ، ممکن است در انتخاب بهترین فرم و مدل برای بینی خود دچار سردرگمی شوند. از طرفی ممکن است بسیاری از افراد خواستار یک مدل جراحی باشند ، در حالی که فرم انتخابی مناسب چهره آن ها نیست. یکی از مدل های پر چالش و پر ریسک برای جراحی زیبایی بینی ، فرم فانتزی است که برای هر فرم و چهره ای مناسب نیست ؛ چرا که این شکل از بینی ها دارای ظرافت های خاص بوده و بیشتر برای چهره هایی مناسب است که فرم صورت آن ها نیز ظریف و استخوانی است و اجزای چهره کوچک می باشد ، از طرفی جراحی بینی فانتزی به دلیل نوک ظریف و سربالا به هیچ عنوان به آقایان پیشنهاد نمی شود.

برای آنکه بدانید کدام مدل بینی با چهره شما سازگاری و هماهنگی بیشتری دارد ، بهتر است بعد از انجام معاینات لازم این موضوع را به پزشک خود بسپارید ؛ زیرا جراح بینی بر اساس علم ، تجربه و مهارت هایی که در زمینه رینوپلاستی دارد می تواند با بررسی و آنالیز فرم کلی صورت و بینی ، بهترین فرم بینی را برای چهره شما تشخیص دهد. البته در انتخاب این موضوع سلایق و اهداف بیمار نیز در نظر گرفته می شود. اگر علاقمندهستیدکه بیشتر درباره تفاوت انواع جراحی های بینی بدانید، پیشنهاد می کنیم مقالات تفاوت بینی نیمه فانتزی و طبیعی و تفاوت جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی را مطالعه کنید.

آیا میزان کبودی بعد از جراحی بینی فانتزی در تهران زیاد است ؟

میزان تورم و کبودی پس از عمل زیبایی بینی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد ، که از مهم ترین آن ها به شرایط بدنی افراد ، میزان ضخامت پوست ، تکنیک های جراحی به کار رفته ، میزان تغییرات ایجاد شده در فرم بینی ، مهارت و تجربه جراح بینی می توان اشاره نمود. برخی از افراد تصور می کنند از انجایی که میزان تغییرات در جراحی بینی فانتزی زیاد است ، میزان تورم و کبودی نیز بیشتر خواهد بود ، در صورتی که همیشه این طور نیست و گاهی ممکن است یک شخص که جراحی بینی طبیعی انجام داده در مقایسه با فردی که بینی خود را به شکل فانتزی جراحی نموده ، دچار کبودی و تورم بیشتری شود.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران کیست؟

نکته مهم در انتخاب مجرب‌ترین و زبردست‌ترین جراح برای عمل زیبایی بینی فانتزی در تهران، آشنایی کامل با تکنیک‌های پیچیده و سابقه درخشان در این شاخه خاص پزشکی است. با انتخاب صحیح یک جراح ماهر، می‌توان با خیال راحت نسبت به ایجاد تغییرات ظریف و هنرمندانه در ساختار بینی برای رسیدن به ظاهر مورد نظر اطمینان داشت. گرچه تغییر شکل بینی تا حد زیادی به ویژگی‌های آناتومیکی آن بستگی دارد، اما مهارت و تخصص پزشک در این حیطه نقش تعیین‌کننده‌ای دارد.

فرقی نمیکند در تهران های شهر های دیگر، جراح بینی فانتزی باید توانایی تجزیه و تحلیل دقیق ساختار بینی و ایجاد اصلاحات بسیار ظریف و متقارن را با حداقل خطر داشته باشد. در این نوع جراحی، بینی بیش از حالت طبیعی کوچک شده و تیغه آن نازک و رو به بالا خواهد بود که احتمال عدم امکان ترمیم یا ریسک بالای ترمیم وجود دارد. لذا انتخاب صحیح جراح با تجربه کافی در زمینه عمل بینی فانتزی در تهران بسیار حیاتی است تا بتواند سوراخ‌های بینی را متوازن، تیغه را کاملا متقارن و فرم بینی را بسیار ظریف و زیبا ایجاد کند

سوالات متداول جراحی بینی فانتزی

 • آیا می توان عمل بینی فانتزی را بر روی بینی ها شکسته انجام داد ؟

پزشک خوب برای جراحی بینی فانتزی در تهران ، بر روی بینی های شکسته نیازمند عکس های دقیق بوده که تمامی جوانب را در ابتدا بررسی کند و سپس نظر نهایی خود را بابت عمل به زیبا جو اطلاع دهد.

 • آیا جراحی بینی عروسکی سبب از بین رفتن حس بویایی خواهد شد ؟

بهتر است بدانید که در هیچ یک از تکنیک های جراحی بینی فانتزی ، حس بویایی افراد از بین نخواهد رفت. مگر آن که عمل رینوپلاستی توسط پزشکی بی تجربه انجام شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
سارا

سلام جناب دکتر چرا نمیشه بینی گوشتی رو عروسکی عمل کرد یعنی هیچ راهی نداره

dralishafiee9

سلام جراحی بینی گوشتی به صورت عروسکی قابل انجام است اما این نکته را در نظر داشته باشید که محدودیت بینی گوشتی زیاد بوده و نمی توان نوک بینی را خیلی کوچک و سربالا نمود.

نوشته‌های تازه